Němečtí inženýři objevili tabletu, která třikrát zvyšuje životnost motoru, snižuje spotřebu o 15% a zvyšuje výkon motoru o 15 koní*

Dokonce i když máš starý použitý motor, který překonal statisíce kilometrů, může ti znovu sloužit jako dobře zachovalý motor starý 2 roky.* To všechno s pomocí nové formule, která se postará o kov a čistí palivový systém.* Hned, jak je vhozena do nádrže, zlepšuje kvalitu paliva, snižuje spotřebu, chrání filtr a prodlužuje životnost motoru.* A tohle je jen začátek! 

Řidiči nemohli uvěřit, že postačí pouhých 30 dnů, aby jejich starý pomalý motor chytil druhý dech.* Díky nové formuli je palivový systém hluboce vyčištěn a kovové části motoru regenerovány.* Technické studie potvrdily, že "staré" motory mají nyní spotřebu a zrychlení jako motory automobilu starého 2 roky. Některé motory dokonce fungovaly tak, jako by byly teprve včera vyrobeny na výrobní lince. 

Tím myslím následující: 

Sniž spotřebu paliva o 15% a ušetři přes 12 000 ročně! 

To všechno je možné s pomocí jedné jednoduché metody? 

Přesně tak! 90% poruch motoru může být odstraněno pomocí jednoho neuvěřitelně snadného způsobu.* Chceš vědět jakého? 

Tento článek je určen pro osoby, které mají zvýšenou spotřebu paliva, trápí je zneklidňující rány pod kapotou a snížení výkonu motoru. Bez ohledu na to, zda jde o motor fungující na benzín nebo naftu. 

Jak je zřejmé z nejnovějších zpráv ze světa automobilismu, opět si můžete užívat v továrním výkonu motoru a prodloužit jeho životnost až o 100, 200 nebo 300 tisíc kilometrů bez ohledu na to, co je příčinou problémů s motorem, bez ohledu na špatnou kvalitu paliva nebo intenzitu používání automobilu.* 

A to vše pomocí nového objevu německých inženýrů, kteří vytvořili inteligentní formuli, jenž mění molekulární strukturu paliva, aby docházelo k účinnějšímu spalování a ochraně motoru. Její působení na revitalizaci motoru je tak velké, že ji řidiči prostě nazývají „zázračnou zbraní v boji o oživení unaveného motoru". 

Místo toho, abychom se spoléhali na informace z druhé ruky, dali jsme slovo Karlu Šípkovi - tvůrci doplňku Eco Power Pill - první palivové tablety, která chrání motor, zlepšuje jeho výkon a snižuje spotřebu. 

Profesor Šípek říká o revitalizačním působení této metody toto: 

Látky obsažené v tabletě působí komplexně. Nejprve očistí sraženiny v palivovém systému, poté v motoru aktivují stav konstantní regenerace kovu na mikromolekulární úrovni. Výsledkem tohoto procesu je to, že dojde ke zpevnění třecích ploch a jsou tak odolnější vůči opotřebení. 

15% úspora paliva ti může ročně přinést úsporu přes 12 000 Kč
25 000 km(najetých km ročně)
s průměrnou spotřebou 9 l/km
Bez Eco Power Pill
S 15% úsporou s Eco Power Pill
Roční úspora
36 Kč na litr
84 600 Kč
71 908 Kč
12 688 Kč
40 Kč na litr
88 900 Kč
75 732 Kč
13 364 Kč

Tato metoda je zcela bezpečná, protože látky obsažené v tabletě díky jejich chemickým a fyzickým vlastnostem nereagují s palivem a tablety se tak mohou používat jak u benzínových, tak u naftových motorů. 

Výsledky jsou viditelné po 30 dnech používání a optimálních výsledků je dosaženo po použití 4-6 tablet, protože tablety působí postupně. Během průzkumu spotřeby starších automobilů jsme zaznamenali, že po přidání Eco Power Pill došlo ke snížení spotřeby během prvních 80 km jízdy. *

Když už jsme u spotřeby, svým zákazníkům doporučuji, aby tankovali levné palivo a používali Eco Power Pill. Po týdnu ježdění budou moci zpozorovat, že po mnoha letech auto spotřebovává o 10 - 15% méně a má lepší zrychlení při každé rychlosti. *

Samozřejmě je rozhodnutí na tobě. Můžeš nechat svůj motor, aby po každém najetém kilometru fungoval stále hůř, dokud jej nepostihne nějaká závažná porucha. Stejně tak jej ale můžeš vyčistit a zevnitř posílit pomocí této jednoduché metody. Pak budeš moci pozorovat, jak si každým dnem stále víc a víc užíváš jízdu a za palivo platíš stále méně!* Jedna tableta vystačí na 40 l paliva a v balení dostaneš 10 tablet, což je dostatečné množství na 400 l paliva a tedy úsporu přes 12 000 Kč ročně!*

Profesor Šípek by tě rád na něco upozornil... Pokud nejednáš rychle, tvůj motor bude neustále slábnout. Bude "polykat" olej, kašlat při nízkých otáčkách a budeš do něj muset neustále lít palivo. Nakonec bude situace tak špatná, že bude docházet k poruchám po každých 200-300 km - pak už bude moc pozdě na to motor zachránit...

Je tu ale ještě jedna větší hrozba. Pokud se chováš nepřiměřeně (kupuješ použité součástky do motoru, měníš dvouhmotový setrvačník, turbíny), pak tě čeká pravé mučení s neustálými návštěvami mechanika - za které budeš zbytečně platit! 

Pokud ovšem začneš hned používat Eco Power Pill - v následujících 30 dnech vyčistíš motor a zlepšíš ekonomičnost jeho součástek, které jsou vystaveny tření.* Tvůj motor bude fungovat hladce a efektivně, což ovlivní jeho celkový výkon od spotřeby, výkonu, až po komfortní jízdu.*

Proč utrácet peníze za neúčinné opravy, pokud můžeš vlastními silami přeměnit rozpadající se motor na silný stroj? A to bez generálních oprav. Ušetři přes 12 000 korun!*

Zvlášť proto, že je Eco Power Pill nyní v akci. V balení získáváš 10 tablet se 100% zárukou na produkt. Pokud tvůj motor nebude účinně fungovat, pokud nedojde ke snížení spotřeby nebo nezpozoruješ účinky, které uvádí výrobce, získáš zpět celou částku nákupu bez jakýchkoliv otázek. 

Eco Power Pill je nejlepší věc, která se může tvému motoru stát. Je 100% bezpečná a funguje stejně dobře u benzínových a naftových motorů. Tisíce řidičů si díky ní posílilo motor a ujelo 500, 700 a dokonce až 900 tisíc kilometrů - bez potřeby generálních oprav a drahých návštěv mechanika.* Proto nerozumím... proč bys to neměl/a zkusit, zvlášť když to můžeš udělat naprosto bez rizika!

Zní ti to dostatečně fér? Pokud je to tak, nevyplatí se snad začít se o svůj motor starat, přestat si dělat hlavu kvůli poruchám a zbavit se nadměrné spotřeby ještě dnes? * Je to velmi jednoduché, postačí jen...

Můžeš ročně ušetřit na palivu přes 12 000 Kč? Vyplň krátký dotazník a zjisti odpověď.

Kolik je ti let? Klikni zde a ušetři s Eco Power Pill

Komentáře

Přečti si odpovědi na článek „Němečtí inženýři objevili tabletu, která třikrát prodlužuje životnost motoru, snižuje spotřebu o 15% a zvyšuje výkon o 15 koní*"
Srle:

No v pořádku chlapi, vypadá to dost rozumně. Vyzkoušel už někdo z vás tenhle zázrak? Máte s tímto prostředkem nějaké zkušenosti? Jaké to je? Prosím jen o seriózní odpovědi, bez hloupých poznámek, protože tohle opravdu není směšné téma. 

Odpověď
Dan:

Já jsem to vyzkoušel, v balení jich máš 10. Používám to už měsíc. Musím říct, že nevím, jak přesně to působí, protože o autech toho moc nevím. Ale funguje to dobře. Dokonce víc než dobře. Měl jsem nějaké pochybnosti vzhledem k tomu, že se tablety hází do auta, protože nikdy nevíš, co se může stát. Ale mluvil jsem o tom s kamarádem automechanikem a řekl mi, že není důvod k obavám. A měl pravdu, to musím přiznat. Podle mě jde o skvělé řešení, protože své auto mám fakt rád. 

Odpověď
Mirek:

Taky jsem to zkusil, funguje to. Jsem taxikář a přetížení motoru je pro mě každodenním chlebem. Můj Mercedes toho přežil už spoustu. Jde o starý dobrý nafťák třídy E. Naprosto komfortní jízda, hodně místa a sedačky jako gauč. Bál jsem se toho, ale kolega mi otevřel oči, když jsem se ho na to zeptal! Říká mi Míro, já už jsem najel 200 000 km a nedávno se mě jeden zákazník ptal, jaký mám motor. Myslel si, že jde o 2,5 vzhledem k tomu, jaký má odpich! Takže jsem to taky hodil do svého auta. Jak jsem řekl, funguje to. 

Odpověď
Tibor:

No, vidím, že jsou tu samé pozitivní komentáře. Vypadá to, že to nemůže být na škodu. Jde ale o to, jestli je to vhodné pro všechny motory? Benzín nebo nafta? Je důležitý obsah? 

Odpověď
Petr:

Já si osobně myslím, že je to dobrá věc. Já jsem to nepoužíval, ale nejspíš s tím začnu, protože tu vidím pozitivní ohlasy. Opakuji otázku - pro jaká je to auta? Pro všechny motory, nebo jen nějaké? Může se to použít na Golf 3? 

Odpověď
David:

No, na tu otázku může odpovědět jakýkoliv kolega. Mám Imprezu a motor je nezničitelný. Nevyměnil bych ho za nic. Ale to, co mi dělá starosti, je upnutí motoru, není dobré, takže teď hledám řešení. Funguje to i na Subaru nebo jen na Francouzích a Němcích? 

Odpověď
Terka:

Chlapi, chlapi, kdo řekl, že ženy nerady řídí? Co to tu je, nějaký boy band? Myslím, že jste zapomněli na pravidla slušného rozhovoru. Osud mi přinesl do cesty Citroena Xaru a tak s ní jezdím. Mně řekli, že je to pro jakýkoliv motor - benzín, nafťák, nebo na plyn. Bez rozdílu. Jací jste to odborníci, když ani nevíte, jak se to používá. Palivo není důležité. 

Odpověď
Tomáš

Ta holka to říká dobře. Respektuji to. Chci jen říct, že jen v jedné věci by byl důležitý druh motoru, vstřikování, turbíny, částice naftového motoru, atd. ale ani tady to nevadí. To není důležité. 

Odpověď
Martin:

Ta holčina vám ukázala, kam patříte. Hehehe, Tomáši, kdes na to přišel s těmi motory? 

Odpověď
David:

Já proti tobě nic nemám a ani jsem neřekl, že píšu jen pro muže. Takže bez problémů XD

Odpověď
Ivana:

No, myslím, že je normální, že se i ženy orientují v autech. Pokud si někdo myslí opak, měl by jít k doktoru. 

Odpověď
Tomáš:

Já jsem automechanik a používám to u aut, kterým dělám servis. Proto vím, na jaké je to motory. 

Odpověď
ModelS:

Tohle bude super pro mého Meďoura S. O motor se fakt bojím, protože ho mám 20 let a vím, jak se v tom autě všechno postupně porouchává. Je poškozená kůže, ovládací panely, elektronika a zrcátka, vnitřní telefon... nechci se loučit s takovým autem. 

Odpověď
Jan:

Tomáši,, ty to používáš na všech autech? I na nových? 

Odpověď
Marek:

Něco není v pořádku, pokud to dáváte i do nových motorů. Jak víte, že to pomůže? Jak to myslíte nový motor, ještě nepoužitý? Pokud to tedy nesnižuje spotřebu, ale něco tu smrdí...

Odpověď
Tomáš:

Kamaráde, nejspíš smrdíš ty sám. Používal jsem to do nového modelu Focusu, který je velmi populární. Děláme servis pro jednu známou firmu, ale nebudu zde uvádět detaily. Ta auta jsou z leasingu. Někdo je potom musí koupit. Buď banka, nebo firmy, nebo profesionální řidiči. Pokud už od začátku používám takovýto prostředek, automobily budou pěkně zachované a dají se tak dobře prodat na trhu ojetých aut. Proto to používám. Protože jde o skvělou ochranu motoru, a pak nedojde k situaci, která se vyskytla u volkswagenu, u kterého odchází turbíny po 100 tisících kilometrů a nová stojí 2500 Euro, Rozumíš? 

Odpověď
Marek: 

OK, rozumím a omlouvám se za útok. Přesvědčil jsi mě. 

Odpověď